Yetkililer, Fort Worth'taki silahlı saldırıda 4 çocuk ve 2 yetişkinin yaralandığını söyledi

Mustafa

New member
Yetkililer, Fort Worth'taki silahlı saldırıda 4 çocuk ve 2 yetişkinin yaralandığını söyledi

04:01

İLERİ DEĞER – Yetkililer, Salı akşamı Batı Fort Worth, Teksas'ta meydana gelen silahlı saldırıda dördü çocuk altı kişinin yaralandığını söyledi.

Fort Worth İtfaiye Teşkilatı ve MedStar'a göre, saldırı yerel saatle 19.30'da Las Vegas Trail'in 3000. bloğundaki bir apartman kompleksinde bildirildi. Polis bunun bir arabadan saldırı olduğunu söyledi.

Yetkililer, dört çocuğun Cook Çocuk Hastanesi'ne, bir yetişkinin ise bölgedeki başka bir hastaneye kaldırıldığını belirterek, diğer yetişkinin hastaneye gitmek istemediğini söyledi. Kurbanların koşulları hemen açıklanmadı.

Fort Worth Polis Şefi Neil Noakes, “Bu beni hasta ediyor, sinirlerimi bozuyor” dedi. “Beni kızdırıyor. Bunu defalarca söyledim. Bu beni kızdırıyor ve öfkelendiriyor… Birinin çocukları vuracak kadar şiddetli ve tehlikeli davranmasının hiçbir nedeni yok ve ne yazık ki böyle aptalca bir şey yapıyoruz.

Saldırıya neyin yol açtığına veya olası bir nedene ilişkin bilgi verilmedi. Şüpheli gözaltında değil.

Bu gelişen bir hikayedir ve güncellenecektir.

Haberler'den daha fazlası