Carbap'ın yeni başkanı Trenque Lauquen Kırsal Topluluğu'ndan Ignacio Kovarsky.

Zoe

New member
Buenos Aires ve La Pampa (Carbap) Kırsal Dernekleri Konfederasyonu, 2024-2026 döneminde kuruluşa liderlik edecek yeni İcra ve Yönetim Kurulunu seçti.

Yönetim Kurulu, 2022-2024 yılları arasında kuruluşun sekreteri ve 2020-2022 yılları arasında da sekreter yardımcısı olarak görev yapan Trenque Lauquen Kırsal Derneği'nden veteriner doktor Ignacio Kovarsky'yi başkan olarak atadı.

Kovarsky, üçüncü nesil bir süt çiftçisi ve sığır sürüleri konusunda hayvancılık danışmanıdır. Ateneo Rural de Trenque Lauquen'in başkanı ve başkan yardımcısıydı, Trenque Lauquen Kırsal Derneği'nin üyesi ve başkanıydı, 2023'te Değişime Liderlik Etme (Eres Agro), Tarımsal Sanayi Yönetimi Çalışma ve Araştırma Merkezi'ne katıldı ve şu anda bir araştırmayı sürdürüyor. CRA-UCA kamu politikaları diploması.

Ayrıca, Yönetim Kuruluna yedi yeni üye katıldı; liderler Hernán Silva (La Plata Kırsal Derneği), Julio Marcelo Rodriguez (La Pampa Tarımsal Hayvancılık Derneği), Patricia Susana Iglesias (Bolivar Kırsal Derneği), Pablo Clemente Ginestet (Dernek) Rural de Henderson), Fernando Ferrari (Sociedad Rural de Lobos), Sebastian Sofia (Sociedad Rural de Chacabuco) ve Santo Rosati (Sociedad Rural de General Lavalle), 1. başkan yardımcısı olarak görev yapan Roberto Cittadini'nin (Sociedad Rural de Pigue) yerine, Jorge Arocena 2. başkan yardımcısı olarak görev yapan Federico Petreigne, 3. başkan yardımcısı olarak görev yapan Federico Petreigne, sekreter yanlısı Gustavo Frederking, sayman olarak Guillermo Urruty ve sayman yanlısı olarak Guillermo Tramontini yer alıyor.

CARBAP yönetim kurulu şu şekilde oluştu:

Başkan, Ignacio Kovarsky Arambarri (Trenque Lauquen Kırsal Topluluğu)

1. Başkan Yardımcısı, Hernán Silva (La Plata Kırsal Topluluğu)

2. Başkan Yardımcısı, Julio Marcelo Rodríguez (La Pampa Tarımsal Hayvancılık Derneği)

3. Başkan Yardımcısı Patricia Susana Iglesias (Bolivar Kırsal Topluluğu)

Sekreter, Pablo Clemente Ginestet (Henderson Kırsal Derneği)

Sekreter Yardımcısı, Fernando Ferrari (Kırsal Kurtlar Derneği)

Sekreter, Sebastián Julio Sofia (Chacabuco Kırsal Topluluğu)

Sayman, Carlos Miguel Bilbao (Guaminí Kırsal Topluluğu)

Protesor, Santo Alberto Rosati (General Lavalle Kırsal Topluluğu)